Knihobudky na koupališti a vlakovém nádraží

Městská knihovna Moravský Krumlov i v letošním roce připravila pro návštěvníky koupaliště oblíbenou službu. Od 1. června, kdy byl zahájen provoz koupaliště, mají možnost vybrat si čtení přímo na koupališti. Pod pergolou s občerstvením stojí regál se staršími čísly časopisů např. Praktická žena, Reflex, Vlasta, ABC, atd., harlekýnů a s již vyřazenými knihami pro všechny věkové kategorie. Návštěvníci si mohou tyto dokumenty z regálu vzít a k přečtení si je odnést na deku či domů.

Již šest let mají cestující vlakem možnost vypůjčit si na vlakovém nádraží knížku z knihobudky. Je umístěna v nádražní hale vlakového nádraží. Na regále jsou seřazeny vyřazené knihy z Knihovny Moravský Krumlov nebo knihy, které přidali samotní cestující ze svého fondu. Najdete zde např. starší čísla časopisů, detektivky, společenské, cestopisné romány, romány pro ženy, harlequiny, dětské knihy a leporela. Návštěvníci si mohou tyto dokumenty z regálu vzít a k přečtení si je odnést do vlaku a pak domů. Při další cestě vlakem je buď vrátí zpět do knihobudky nebo je dají někomu z přátel k přečtení. Knihovnice postupně regál doplňují o další tituly.

Knihobudky na koupališti a vlakovém nádraží