Den otevřených dveří s Albi tužkou

Ve středu 6. října proběhl v městské knihovně Den otevřených dveří. Čtenáři jsou již zvyklí na tradiční prominutí registračních, upomínacích i rezervačních poplatků s možností prohlédnout si kroniky knihovny. Ten letošní, byl doplněn ukázkami kouzelného čtení s elektronickou tužkou od Albi, která představuje jedinečný výukový systém. Zábavnou formou naučí děti spoustu nových věcí, od poznávání předmětů, barev, zvířat, zemí světa až po angličtinu. Interaktivní knížky plné informací jsou vhodné pro děti předškolního i školního věku; stačí se jen dotknout nějakého místa elektronickou tužkou a ozve se doprovodný text či hudba. Knížky s Albi tužkou patří mezi zajímavou formu vzdělávání, děti se dočkají nikdy nekončící zábavy, zajímavého způsobu učení, poznání a příjemného poslechu. Pokud čtenáři mají doma svoji vlastní Albi tužku, mohou si ihned vypůjčit z nabízených interaktivních knížek.

Za MěK Martina Nováková

Den otevřených dveří s Albi tužkou