Lovci perel vyhodnocení

V pondělí 23. října proběhlo v Městské knihovně Moravský Krumlov vyhodnocení čtenářské soutěže Lovci perel. Do soutěže, která trvala od listopadu 2016 do září 2017, se přihlásilo 83 dětí, které byly rozděleny na 3 věkové kategorie. Pro lovce bylo nachystáno téměř 600 knih tzv. perlorodek, ve kterých byly pracovní listy s otázkami. Soutěžící měl možnost získat za každou přečtenou knihu (perlorodku) a za správně zodpovězené otázky 1-2 perly. Na nástěnce u výpůjčního pultu byly perličky vystaveny, a tak měl každý soutěžící přehled, kolik jich v průběhu soutěže získává, celkem se rozdalo 1502 perel. Všichni zúčastnění obdrželi diplom a sladkou odměnu, ti s více jak 20 perličkami i bonus - časopis Čtyřlístek a ti nejlepší dort, knihu, hry, fixy a volné vstupy na koupaliště i na výstavu Lega. Poděkování patří těmto sponzorům, firmám: Papírnictví Jašovi s.r.o., Pekárna Ivanka, Ráj dětí Ukropová, Město Moravský Krumlov za poskytnuté dary.

Seznam vyhodnocených:

I. kategorie MŠ a 1. třída: 12 soutěžících

1. místo Jiří Fiala Jiří, 2. místo Lucie Nováková, 3. místo Antonín Fukal

II. kategorie 2.-5. třída: 58 soutěžících

1. místo Adéla Fialová, 2. místo Lucie Třetinová, 3. místo Tereza Hermanová, 4. místo Jolana Fialová, 5. místo Jana Stodůlková

III. kategorie 6.- 9. třída: 13 soutěžících

1..místo Matěj Chára, 2. místo Julie Bauerová, 3. místo Nathaly Gabrhelová

Od listopadu začíná 2. ročník této čtenářské soutěže, přijďte se přihlásit, rádi vás uvidíme! :)

Za MěK Moravský Krumlov Martina Nováková

vyhodnoceni-c-s-l-p