Chcete vypadat a cítit se lépe? ano S vizážistkou Danou Beranovou

Pondělí 30. listopadu využily především ženy k návštěvě knihovny. V odpoledních a večerních hodinách se zde konaly dvě přednášky o vizáži a stylu oblékání. Vizážistka s tylistka paní Dana Beranová měla připravenou přednášku v powerpointové prezentaci s praktickými ukázkami. Návštěvnice se dozvěděly mnohem více o módě a stylu i to:
-jak se správně obléci a jaké vybrat šperky a doplňky pro různé příležitosti
-jaký střih oblečení zvolit pro jejich typ postavy
-o barvách vhodných k různým typům a jak je kombinovat pomocí tzv. barevné typologie
-optimální skladbu šatníku tak, aby se dala jednoduše kombinovat
- ukázku různých typů vázání šátků a šál
-výběr vhodného účesu a barva k typu klientky

Po přednášce se paní Beranová individuálně věnovala zájemkyním, některé si s ní domluvily i schůzku spojenou s vytříděním šatníku a s nákupem nového oblečení.
Vizážistka Dana Beranová poskytuje služby módním časopisům Story, Sedm, Joy magazín, Betynka, Svět ženy, Katka, kde vytváří módní fabion, proměny čtenářek, focení celebrit aj.

knihovna MK