Jako když mávne motýlím křídlem

Beseda v DPS V Moravském Krumlově

V pondělí dne 8. 12. 2014 se ve 14.30 hod konala beseda o nově vydané knize „Jako když mávne motýlím křídlem.“

Velice pěkně nám o této knize vyprávěl p. Pavel Kryštof Novák, který ji také napsal. Byla to společná práce s malířem p. Janem Kudláčkem. Ten doplnil celou knihu spoustou svých pěkných obrázků. V knize se popisuje celý život malíře J. Kudláčka, pocházejícího z Dolních Dubňan u MK. Zájemci si na DPS také mohli tuto knihu koupit. Za sebe mohu říct, že jsem byla knihou i vyprávěním nadšená.

Na začátku besedy nám pracovnice knihovny naservírovaly dobré vánoční cukroví a kávu. Potom zahájil soubor Krumlováček velmi hezkým programem. Žákyně zazpívaly, zatančily a zarecitovaly. Jako dárek pro všechny účastníky zhotovily děti ze ZŠ Klášterní malé vánoční andělíčky, které nám byly předány při odchodu.

Za celou organizaci této akce patří opravdu velký dík pracovnicím knihovny v MK, které nám účastníkům připravili milé odpoledne!

Smejkalová Marta

knihovna MK