Beseda s astroložkou Olgou Krumlovskou

Setkání s astroložkou Olgou Krumlovskou

Vím, že krumlovská knihovna vždy pořádala setkání se zajímavými lidmi. V posledních letech se mi nedařilo zúčastňovat těchto akcí ani navštěvovat knihovnu. Začátkem listopadu mě vůle pomoci kamarádovi přiměla krumlovskou knihovnu navštívit a dostala se mi do ruky pozvánka na Setkání s tajemnem PhDr. Olgy Krumlovské. Neváhala jsem, protože tato oblast mě velmi zajímá, a rozhodně jsem nelitovala. Vyprávění Olgy Krumlovské bylo velmi poutavé, zajímavé, poučné a vtipné. Zkušenost, nadhled a životní moudrost této dámy mne zaujaly. Osobní setkání s paní Krumlovskou v následujícím dni mi objasnilo některé skutečnosti v mé rodině a poodhalilo i kousek budoucnosti. Dámám z krumlovské knihovny patří můj dík za tuto akci.

Ing. Věra Palásková

Knihy Olgy Krumlovské v knihovně Moravský Krumlov: Dokonalé dítě podle hvězd, Harmonický život, Jóga podle ročních období, Jóga prstů aneb Jak léčit sám sebe, Léčení těla a duše, Místa, která léčí, Tajemná duše zvířat.