Prodejní výstava knih pro děti a mládež

Prodejní výstava z nakladatelství Egmont ČR opět nezklamala. I v letošním roce ji zhlédla spousta návštěvníků z řad dětí i dospělých. Ke koupi byly knihy z edice Medvídek Pú, O mašince Tomáškovi, Noddy, Ovečka Shaun, Bořek Stavitel, Požárník Sam, Pošťák Pat, Barbie, Duhová kouzla, Děsivé dějiny, High School Musical, Hannah Montana, Witch, Pohádkové knihy W. Disney, komixové seriály Spider-man, Asterix a Obelix, Star Wars apod. Někteří tak zakoupili pěkný vánoční dárek s 20 % slevou, jiní využili bezplatné zaregistrování a získali tak přihlášení do knihovny zdarma. Výstava trvala od 1 - 31. října a celkem se prodalo 129 knih, mezi nimi byla i kniha Stmívání, která byla nominována v projektu Kniha mého srdce TOP 12 od autorky Stephanie Meyerové. Její 3-dílné pokračování si mohou vypůjčit čtenáři v Městské knihovně M. Krumlov.

Více na www.egmont.cz