Knižní kabaret aneb Vracíme se ke knížkám - 18. března 2009

Ve středu 18. března 2009 jsme jeli na výlet do Mor. Krumlova. Konalo se tam totiž představení jednoho pána, který se jmenoval Jan Petráš. On totiž píše a ilustruje knížky pro děti. Měl také jednoho plyšového kamaráda Kryštofa. Ten pán měl s sebou brýle a hůlku Harryho Pottera. Také byl hrozně zábavný a pořád všechno pletl. Připravil si pro nás i nějaká představení. Jenže jsem nic nehrála, ale ostatní děti hrály pohádku O královně Růži anebo soutěžily. Ale nemohli všichni, protože nás tam bylo moc.
Představení se mi líbilo a ráda bych se tam s rodiči ještě jela podívat.
Dana Vondrušková, ZŠ Vémyslice

KABARET JANA PETRÁŠE

18. března 2009 jsme šli s naší paní učitelkou do galerie. Byl tam pán, který mluvil o knížkách a seznámil nás s jeho plyšákem. Medvídek Kryštůfek ho někdy zlobil. Bylo to srandovní a pan Petráš si pořád pletl pohádky. Zval si děti na pódium, které soutěžily nebo hrály krátkou pohádku.
Jana Závišková
1.A ZŠ Klášterní